نفت و گاز سرو برگزار می کند!

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز سرو، بار دیگر شرکت نفت و گاز سرو به عنوان پیشگام در تولید کاتالیست برای صنایع فولاد، پتروشیمی و پالایش نفت ، در راستای ماموریت خود مبنی بر افزایش سطح دانش متخصصین صنایع مصرف کننده کاتالیست، بیست و چهارمین دوره از کارگاه های تخصصی کاتالیست های هتروژن با رویکرد کاتالیست های فرایند احیا مستقیم آهن را برگزار خواهد نمود.

پس از فتح دروازه های صادراتی توسط شرکت نفت و گاز سرو و صادرات کاتالیست و  همچنین صادرات خدمات فنی و مهندسی توسط متخصصین مهین عزیزمان ، ارائه خدمات تخصصی در راستای مشتری مداری در سال جاری توسط این شرکت دانش بنیان ادامه خواهد داشت.

شرکت نفت و گاز سرو که طی چند سال گذشته با تداوم صادرات کاتالیست به کشورهای مختلف توانسته است نقش ارزنده ای در اقتصاد دانش بنیان کشور ایفا نماید.

در دوره پیش رو، مدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت فولاد از مجتمع های مختلف کشور حوزه خواهند داشت به طوری که مدرس این دوره نیز آقای دکتر مهران رضایی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت نفت و گاز سرو و نیز استاد تمام دانشگاه علم و صنعت می باشد که در پایان دوره به دانش پذیران گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.

تیزر فراخوان دوره

 

 

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با شماره تلفن 02188619400 تماس بگیرند.