دکتر مهران رضایی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو ، به عنوان سرآمد علمی کشور در سال 1401 معرفی شد!

 

در هفتمین دوره معرفی سرآمدان علمی کشور و با حضور دکتر زلفی‌گل (وزیر علوم، تحقیقات و فناوری) و دکتر ستاری (معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری)، آقای دکتر مهران رضایی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان سرآمد علمی کشور در سال 1401 معرفی شدند.

 

فدراسیون سرآمدان علمی ایران، که زیر نظر ستاد نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت می نماید، با بررسی مقالات منتشر شده در نشریات برتر در سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ آقای دکتر مهران رضایی به در جمع منتخبین سال 1401 خود معرفی نمود.

 

دکتر مهران رضایی مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت نفت و گاز سرو که در سال جاری به عنوان دانشمند برتر کشور معرفی و برگزیده جایزه علمی البرز شد، اینبار نیز به عنوان نماینده صنعت تکنولوژی پیشرفته کاتالیست کشور خوش درخشید. شایان ذکر است که دکتر مهران رضایی از سوی موسسه بین المللی  تامسون رویترز به عنوان یک درصد دانشمند برتر جهان نیز معرفی شده بود.

 

شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو این افتخار کسب شده را به آقای دکتر مهران رضایی تبریک عرض نموده و برای ایشان موفقیت های روز افزون را آرزومند است.