دهمین و یازدهمین ریفرمر فولادی در ایران با کاتالیست نفت و گاز سرو بارگذاری گردید

 

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز سرو، در ماه جاری یک مگامادول و یک ریفرمر فولادی با کاتالیست های فولادی تولید شرکت نفت و گاز سرو بارگذاری گردید.

شرکت نفت و گاز سرو یکی از بزرگترین شرکت های تولید کاتالیست در جهان به شمار می آید که تاکنون موفق به تولید و بارگذاری 4000 تن از انواع کاتالیست های پتروشیمی، پالایشی و فولاد شده است.

در ماه جاری، مگامادول سبافولاد در مجتمع فولاد مبارکه اصفهان و ریفرمر مجتمع فولاد سیرجان ایرانیان (بردسیر) با کاتالیست شرکت نفت و گاز سرو بارگذاری گردید.

ایران با تولید ۲۰.۵ میلیون تن آهن اسفنجی در سال ۲۰۱۷ که بیش از ۲۸ درصد کل تولید جهانی محسوب می شود، رتبه دوم را در جهان در اختیار دارد. که 70% از تولیدات آهن اسفنجی ایران با کاتالیست های شرکت نفت و گاز سرو تولید میگردد.

شرکت نفت و گاز سرو در حال حاضر با ثبت بارگذاری 11 ریفرمر فولادی در کارنامه خود، نقش مهمی در تولید و تامین کاتالیست صنایع فولاد ایران دارد.

نفت و گاز سرو به عنوان مرجع اصلی تولید کاتالیست در صنایع پتروشیمی و پالایشی نیز شناخته می شود که تاکنون توانسته است زنجیره کاتالیست های فرآیند اوره، آمونیاک و متانول درصنعت پتروشیمی و کاتالیست های فرآیند تولید هیدروژن در صنعت پالایش را به طور کامل تولید و در اختیار شرکت های پتروشیمی و پالایشی قرار دهد.

شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو با ایجاد زیرساخت های لازم ، سبد محصولات کاتالیست را به 35 محصول افزایش داده است که مقدار قابل توجهی از نیاز صنایع پتروشیمی، پالایشی و فولاد را برطرف می نماید.