حضور شرکت نفت و گاز سرو در دو نمایشگاه محیط زیست

نفت و گاز سرو ، همراستا با تولید سبز

شرکت نفت و گاز سرو به منظور ایجاد ارتباط بیشتر با سازمان‌ها و مراکز مربوط به محیط زیست، نخبگان و مراکز علمی فعال در این حوزه، همچنین توسعه و پیشرفت اقدامات انجام شده در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت نفت و گاز سرو؛ اقدام به حضور در بیستمین نمایشگاه محیط زیست نمود. در این نمایشگاه که شرکت هایی چون، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شرکت ملی مس  ایران، وزارت نفت، سازمان انرژی اتمی و .. حضور داشتند، شرکت نفت و گاز سرو نیز در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و اقدامات انجام شده در حوزه محیط زیست را به معرض نمایش گذاشت.

نفت و گاز سرو با طراحی، ساخت و نصب تجهیزات کنترلی آلاینده‌های زیست محیطی، پیشرو در تولید سبز و حفاظت از محیط زیست بوده به طوری که در این زمینه با طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته در حوزه کنترل آلاینده های خاک، آب و هوا در حال حاضر ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی حوزه کنترل آلاینده ها و پسماندهای محیط زیستی می‌باشد.  

شرکت نفت و گاز سرو به شکرانه نعمت الهی و پاسداشت محیط زیست، در طرح درختکاریِ "به احترام زمین" در سال جاری پانزده هزار اصله نهال را در شهرک صنعتی عباس آباد تهران، غرس کرده است. تامین نهال مربوط به پروژه توسعه فضای سبز از اقصی نقاط کشور تامین و به محل کاشت منتقل شد.

"به احترام زمین" طرح مسئولیت اجتماعی شرکت نفت و گاز سرو بوده که با رویکرد درختکاری و بیابان زدایی ، باعث اضافه شدن 8000 هزار متر مربع جنگل به شهرک های صنعتی استان تهران شده است.

همچنین شرکت نفت و گاز سرو با طراحی و تعبیه تصفیه خانه های صنعتی در حوزه آب های سنگینی که در خطوط تولید کاتالیست های همرسوبی از آنها استفاده می شود، توانسته است، شرایطی را فراهم آورد تا ماهانه 300 هزار لیتر آب قابل استفاده برای مصارف کشاورزی فراهم شده و روزانه از آن برای آبیاری درختان واقع در شهرک صنعتی عباس آباد تهران استفاده شود.

همچنین شرکت نفت و گاز سرو به منظور جلوگیری از ورود آلاینده‌های حاصل از پسماند کاتالیست‌های مستعمل، به چرخه زیست محیطی زمین؛ با استفاده از پیشرفته ترین سیستم‌های بازیافت کاتالیست‌های مستعمل، توانسته است با عقد قرارداد با مجتمع‌های فولاد کشور عزیزمان ایران، 11 نوع از کاتالیست‌های مستعمل را به چرخه بازیافت وارد کند و این مهم نقش بزرگی در جلوگیری از ورود آلاینده‌ها به محیط زیست و ایجاد هم‌افزایی با مشتریان داشته است.

 

ویدیوی حضور شرکت نفت و گاز سرو در بیستمین نمایشگاه محیط زیست را اینجا ببینید.