همزمان با روز مهندسی، صبح امروز پنجشنبه پنجم اسفندماه، مراسم تجلیل از برگزیدگان مهندسی کشور، منتخب فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در سال 1395با تجلیل از جناب آقای دکتر مهران رضایی، مدیر مهندسی تحقیقات کاتالیست شرکت نفت و گازسرو ، به عنوان دانشمند برجسته کشور در رشته مهندسی شیمی ، تجلیل به عمل آمد. شرکت نفت و گاز سرو این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون را برای ایشان از ایزد مننان خواستار است.

کسب رتبه برتر جشنواره جوان خوارزمی توسط محققین شرکت نفت و گاز سرو
هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی با حضور مقامات دولتی برگزار شد. که این مراسم با افتخار آفرینی محققین شرکت دانش بنیان توسعه صنایع نفت و گاز سرو همراه بود.

طرح تولید کاتالیست شیفت دما بالای شرکت نفت و گاز سرو توانست رتبه نخست پژوهش های بنیادی جشنواره جوان خوارزمی کشور را به خود اختصاص دهد.

شرکت نفت و گاز سرو موفق به کسب جایزه تعالی صنعت پتروشیمی گردید
شرکت نفت و گاز سرو بعنوان شرکتی دانش بنیان در کنار شرکت های برتر صنعت پتروشیمی قرار گرفت.

هشتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با افتخار آفرینی شرکت نفت و گاز سرو همراه شد.در این جشنواره که در هشت سال اخیر با اهداف شناسایی، معرفی و قدردانی از شرکت­های برتر به منظور بسترسازی و ایجاد فضای رقابتی توام با خلاقیت و نوآوری، تشویق شرکت­ها برای انجام عملیات خود­ارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه­ های قابل بهبود، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات و دانش سازمان­ های مؤفق، توسعه فرهنگ تعالی، ارج نهادن به کارکنان سازمان های متعالی و بهره ­­ور، تقویت تعامل اثر بخش و سازنده و توسعه توانمندی­ های صنعت پتروشیمی در حوزه مدیریت پروژه ­ها برگزار می شود، شرکت نفت و گاز سرو موفق به کسب لوح تقدیر 2 ستاره از این رویداد بزرگ شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت نفت و گاز سرو، پس از آنکه در بهمن ماه سال جاری مراحل ارزیابی شرکت نفت و گاز سرو در سطح تقدیرنامه تعالی انجام پذیرفت، در طی مراسمی که دهم اسفند ماه 95 برگزار گردید شرکت نفت و گاز سرو موفق به کسب این موفقیت گردید. در این مراسم که با حضور سرکار خانم مرضیه شاهدایی- معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پتروشیمی ادامه یافت، شرکت توسعه صنایع نفت و گاز سرو جزو 7 شرکت برتر مفتخر به دریافت لوح تقدیرنامه دو ستاره تعالی شد.

حضور شرکت نفت و گاز سرو در هجدهمین نمایشگاه سمپوزیوم فولاد کشور
گزارش تصویری - حضور شرکت نفت و گاز سرو در نمایشگاه سمپوزیوم فولاد 95- تبریز

 

همچنین ایشان در سال گذشته نیز موفق به قرار گیری بین یک درصد دانشمند برتر جهان شدند.