شرکت دانش بنیان توسعه صنایع نفت و گاز سرو

شركت دانش بنیان توسعه صنايع نفت و گاز سرو (نفت و گاز سرو) با مشاركت بخش خصوصي و سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران (IDRO) در سال 1383 شروع به فعالیت نموده است که از آن زمان تا کنون در زمينه های تحقيق و توليد انواع کاتالیست های صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و صنعت فولاد و نیز طراحی و اجرای واحد های GTL (تولید نفت مصنوعی) موفقيت هاي چشم‌گيري كسب نموده است.با توجه به توانمندی شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو در حوزه تحقیق و توسع، این شرکت صاحب دانش فنی تمام کاتالیست های تولیدی خود است ، کلیه محصولات تولیدی این شرکت تحت لیسانس SARV تولید میگردد.
درحال حاضر شرکت نفت و گاز سرو با تکیه بر دانش فنی خود، به عنوان مرجع اصلی تولید و تامین کاتالیست برای مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاهی و فولادی کشور به شمار می آید که تاکنون توانسته است بخش بزرگی از نیاز بازار کشور را برطرف نماید. همچنین این شرکت به عنوان تنها شرکت صاحب دانش فنی ساخت و احداث واحدهای پالایشگاهی GTL در ایران فعالیت شناخته می شود.
این شرکت با مجهز بودن به کادر فنی متخصص در حوزه های کسب دانش فنی و ساخت تجهیزات صنعت کاتالیست و مجهز بودن به پیشرفته ترین تجهیزات تحقیقاتی و آزمایشگاهی و در اخیتار داشتن بیش از 180 پرسنل هر سال به معرفی محصولات بومی سازی شده می پردازد.
محصولات شرکت توسعه صنايع نفت و گاز سرو باعث گردید تا ایران به جمع معدود کشورهای تولید کننده کاتالیست در جهان پیوسته و تولید این محصولات را از انحصار خارج نماید و در حال حاضر شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو  پرچمدار صنعت کاتالیست ایران شناخته می شود.
این شرکت در زمينه های توليد انواع كاتاليست های مورد استفاده صنايع مذکور و ارائه خدمات مهندسی در این زمینه، طراحی و احداث واحدهایGTL و نیز اجرای پروژه‌هاي تحقيقاتی و EPC صنایع نفت و گاز فعاليت مي‌نمايد.

 


سیستم مدیریت یکپارچه
شرکت توسعه صنایع نفت و گاز سرو سیستم مدیریت یکپارچه و کارآمدی راجهت خلق ارزش پایدار و اجرای موفقیت آمیز استراتژی ها و اهداف پایدار خود تحت الزامات مختلف در سطح بین المللی و مکانیسم های کنترلی آنها به شرح ذیل به کار گرفته است که در این زمینه موفق به اخذ گواهی استانداردهای مدیریت یکپارچه از مرجع معتبر بین المللی AGS امریکا شده است.


• ISO 9001:2015
• OHSAS 18001:2015
• ISO 14001:2015
• ISO/TS 29001:2010
• ISO 17025:2017
• HSE/ MS

 

 

ماموریت
ماموريت ما ايجاد تحول در بخش تخصصی طراحی و اجرای واحدهای GTL(تولید نفت مصنوعی) و دستیابی به دانش های نوین طراحی و تولید محصولات کاتالیست در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.ما موقعیتهای پیشرو در حوزه کسب وکار خود را ایجاد و همواره تعالی عملکرد رابه عنوان بخشی از فرهنگ خود قرار می دهیم.
«توسعه اقتصادی کشور از طریق ایجاد و ترویج دانش های نوین حوزه های انرژی و عملیاتی نمودن آنها»
ارزش ها
در راس ایجاد ارزش و اهداف، موارد ذیل حوزه های مورد توجه سازمان می باشد:
مشتریان –توجه خلاقانه به نیازهای حال و آتی
کارمندان - ایجاد زمینه جسارت، کار گروهی و خلاقیت در تمام رده های سازمان
محیط پیرامون -اقدامات کارآمد و اثربخشپایدار
ذینفعان - خودکفایی و توسعه اقتصادی کشور


افتخارات
گواهی تعالی به کیفیت EFQM از سوی سازمان مدیریت صنعتی- 1395
برگزیده جشنواره خوارزمی از سوی ریاست جمهوری– 1388
برگزیده برترین شرکت پژوهشی کشور از سوی وزارت صنایع - 1389
برگزیده برترین شرکت دانش بنیان کشور از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری - 1395
برگزیده برترین تولیدکننده روز صنعت از سوی وزارت صنایع - 1396
برگزیده برترین محصول تولیدی سال کشور از سوی وزارت صنایع – 1393
برگزیده برترین شرکت شهرک های صنعتی ایران – 1394،1395،1396
 کارنامه شرکت نفت و گاز سرو در حوزه کاتالیست

 

کارنامه شرکت نفت و گاز سرو تا پایان نیمه اول سال 1397